WhatsApp

Un Sanatı Baskılı Poşet

Un Sanatı Baskılı Poşet

  • 24 Eylül 2020, 19:52

Merhaba bir fırın olan UN Sanatı'da bizimle çalışıyor.

Biliyorsunuz ki UN Sanatı''da yıllardır Fırın işi yapmaktadır. Yıllardır beraber çalıştığımız bir firma olarak kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca bizlerden aldığı hizmet Baskılı MarketPoşeti ile birlikte sınırlı değildir Kargo Poşeti'ni de bizlerden temin etmektedirler.

Müşteri Yorumları:

Un Sanatı , hoş geldiniz kendisi ve onun için Fırın Hizmeti vermektedir. Bizimle her türden kaliteli baskılı,baskısız market poşetleri bulacaksınız.

Sizlerle çalıştığımız için çok mutluyuz kaliteli baskılı , baskısız poşet ürünleriniz gerçekten on numara. Herkese tavsiye ederim. Meka Plastik Tüm Türkiye hatta Dünya çapında kendini kanıtlamış bir şirkettir.

Biliyorsunuz ki Covid19 ile birlikte Baskılı,baskısız Poşetler hayatımızın bir parçası oldu. Biz ikinci bir firmamız olan Meyve Ve Sebze sektörüne de girmiş bulunmaktayız. Bunlarda sağlıklı olması açısından'da baskısız poşet kullanıyoruz bunu da Meka Plastik bize sağlıyor kendilerine çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum.  Un Sanatı Resmi Web Sitesini bu sayfadan ziyaret edebilirsiniz. Un Sanatı

Bağcılar Şube

Kirazlı, Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:136/a,

Bağcılar / İstanbul

0 (212) 655 12 12

Esenler Şube
Tuna Mahallesi, Osmangazi Cad. No:84/a,

Esenler / İstanbul

0 (212) 432 0 333

Bilgi Talep Formu