WhatsApp

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

DİJİTAL BASKI POŞET NİÇİN KULLANILIYOR?

Poşet üzerine baskı yapılması günümüzde hala biraz eski tekniklerle oluyor. Dijital bilginin kalıba aktarılmasıyla değil, çoğunlukla klişeler kullanılarak poşet üzerine baskı yapılıyor.

Bu baskı yöntemi, çoklu renklere, tramlara izin vermediği için baskı tire renklerle yapılıyor. Yani sabit pantone renkleriyle. Bu durum gerçekçi fotoğrafların, karışık renk geçişlerinin basımını engelliyor.

Klasik poşet baskısında mutlaka sayılı renk kullanmak zorundasınız. Maliyetlerin esas unsurlarından birisi de renk sayısı. Renk sayısı arttıkça, klişe ve kalıp maliyetleri arttığından birim fiyatlarda yükseliyor.

Tek renk baskılı bir poşet, 2,3, 4 renk baskılı poşetlere göre birim fiyatı açısından çok daha ucuz, renk sayısı arttıkça maliyetleriniz yükseliyor. Çünkü ona göre klişe, kalıp yapılıyor. Baskı sayısı artıyor.

Maliyeti dikkate almayıp renk sayısını ne kadar artırırsanız artırın, klasik poşet baskılarında istenilen, renk geçşi kalitesi yakalanamıyor.

Dijital Baskılı Poşet, İstediğiniz görseli, istediğiniz kalitede poşet üzerine basılabilmesini sağlıyor. Çünkü bu baskı sisteminde klişe, kalıp yok. Dijital bilgi kayıpsız olarak kalıba aktarılabiliyor.

Tıpkı matbaada olduğu gibi, ofset baskı kalitesinde ürünler elde edilebiliyor.

Bunun anlamı nedir?

Dijital Baskılı Poşet üzerinde, renk sınırlaması yok. İstediğiniz fotoğrafı, herhangi bir görsel malzemeyi poşetinizin üzerine aktarabilirsiniz.

Dijital Baskılı Poşet teknolojisi çok yeni olmasından dolayı, konvansiyonel baskı tekniklerine göre, biraz daha pahalı gibi görünebilir fakat, kurumsal bir firma için bu artı maliyet, kurumunuzun tam olarak görsele yansıtılmasından dolayı çok fazla dikkate alınmayabilir.

Özellikle katma değeri yüksek ürünler satıyorsanız, bırakın ürününüz poşetlerin üzerinde tam olduğu gibi gerçekçi görünsün.

Ürünler Sayfasına gitmek için tıklayın > Dijital Baskılı Poşet (Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz Her Çeşit Poşet Yapılır!)

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen arayın!  0536 615 78 23 - Mehmet Tilbeç

Dijital Baskılı Poşet

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu