WhatsApp

Baskılı Takviyeli Poşet

Baskılı Takviyeli Poşet

Güçlendirilmiş güçlü bir sapa sahip yüksek kaliteli görünümde olan düşük yoğunluklu takviyeli poşet çantalar (AYPE), kalıp kesim tutamağı etrafında ekstra bir takviye sunar. Firma logonuzun net görülebilmesini sağlar. Takviyeli poşet çantalar, takı mağaza poşeti, giyim mağaza poşeti, hediyelik mağaza poşeti, alışveriş mağaza poşeti, kırtasiye poşeti ve diğer küçük eşyalar için kullanılır. Takviyeli poşetlerimiz; 26×38 takviyeli poşet, 33×45 takviyeli poşet, 40×50 takviyeli poşet, 50×60 takviyeli poşet, 60×70 takviyeli poşet olarak hizmetinize sunulmaktadır. (İsteğinize göre değişir)

Hangi iş içinde olursanız olun, el geçmeli plastik takviyeli poşet çantalar, markanızı tanıtmak için en iyi fikirdir. Ayrıca, müşterilerinize ürünlerinizi taşımak için dayanıklı bir çanta sunmuş oluyorsunuz.

  • Takı mağazaları
  • Giyim mağazaları
  • Hediye çantaları
  • Alışveriş mağazaları
  • Kasaplar
  • Eczaneler

Birçok farklı boyut ve renklerde  takviyeli poşet çanta modeli mevcuttur. Takviyeli poşet çantalarımız ile ilgili sorularınız varsa, ihtiyacınız olan cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin .

 

Takviyeli Mağaza Poşeti

Meka Plastik 30 yıldan fazla sektörel tecrübesi ile sizlere hizmet ediyor. Takviyeli poşetlerde tüm ihtiyaçlarınızı uygun çözümlerle karşılayan Meka Plastik , takviyeli çanta, takviyeli mağaza poşeti, el geçmeli takviyeli poşet gibi ürünlerin tümünde size uygun çözümler sunuyor. 

Meka Plastik en uygun ve en ucuz takviyeli poşet imalatını size garantili olarak sunuyor.

Ticari alanlarda her çeşit ürünün taşınmasını kolaylaştırmak adına üretilen poşetler kullanım alanına göre model ve ebat konusunda değişiklik göstermektedir. Söz konusu Takviyeli Poşetler ise tek renk desensiz üretilebildiği gibi talep doğrultusunda baskılı olarak da üretilmektedir. Bazı poşetler model itibariyle her sektörün kullanımına uygunluk içerdiğinden ötürü daha yoğun şekilde kullanılmaktadır. Yani herhangi bir marka ve logo gibi ayrıntı içermeyen poşet çeşitleri, bugün tuhafiyeden mağazaya varana dek her alanda kullanılabilmektedir.

Görüntü olarak el geçme poşeti ile aynı yapıda üretiliyor olsa dahi daha ağır yüklerin taşınması adına takviye eklenerek esnekliğin sağlanmasıyla oluşturulan Takviyeli Poşet, körüklü veya körüksüz şekilde tasarlanabildiği gibi aynı zamanda tek ya da çift taraflı baskı çalışmasına da ön vermektedir. Ancak bu poşetleri temin etme noktanızın oldukça önemli olduğunu da vurgulamak isteriz. Çünkü piyasa ikinci kalitede satılan ürünlerin baskılarında kullanılan boyalar kalitesiz ise kullanıcısının eline boya bulaşabileceği gibi aynı zaman poşet üzerinde yer alan desende kısa sürede bazı yerlerinden silinerek hoş olmayan bir görüntü içerecektir.

Dolayısıyla ihtiyacınız olan Takviyeli Poşetler için güvenilir noktalardan sipariş vermeniz, sizlerin menfaatine sonuçlanacaktır. Bu konuda uzun yıllardır sağladığımız müşteri memnuniyeti ile sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğinizi belirtebiliriz. Birden fazla model ve ebat içeren poşetler arasından seçim yaparak sipariş oluşturabilir, kısa sürede elinize geçen ürünlerinizi sorunsuz kullanım yapabilirsiniz.

 

Baskılı Takviyeli Poşet

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu