Meka Plastik Ambalaj ve poşet maliyetleri her işyeri ve ticarethane için son derece önemlidir. Nedeni ise az bir gereksinim değil yıl boyu çok tüketim olduğundadır. Poşet Fiyatları ürün çetelerine göre birbirinde farklıdır. Üretim kalitesi fiyatlara yansıdığı gibi seri üretimde adet, Kilogram ve Tonaj da fiyatlara direkt etki etmektedir. Alcak yoğunluk ve yüksek yoğunluk üretimde sizlere bir çok Poşet çeşitleri hizmet veren firmamız en uygun fiyatları dünden bugüne sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir.

Poşet için Fazla Para Ödemeyin En Uygun Poşet Fiyatları için bize ulaşın

Güncel Poşet Fiyatları Nedir?

Market Poşeti Fiyatı : 9.50 TL kilogram fiyatı bulunan bu poşet türünde verilen fiyatlar toptan alım fiyatlarıdır. Çok yüksek tonaj alımlarında ise genelde bir çok fabrika özel fiyat teklifi verebilmektedir. Market Poşeti içine aynı zamanda Atlet poşeti de ermektedir. 9,50 Tl kilogram fiyatı Alet Poşet ürünleri içinde geçerlidir.

Mağaza Poşeti Fiyatı : Mağazalar için üretilmiş olan poşetler birden fazla çeşitte üretilmektedir. Ortalama Poşet fiyatları 11,25 TL gibi rakamlardan başlayıp 11 TL kilogram fiyatına kadar çıkabilmektedir.

El Geçmeli Poşet Fiyatı : 11,25 TL güncel Poşet fiyatı bulunan bu üründe mağazalar da en çok tercih edilen poşet çeşitidir. Poşet için verilen ortalama fiyat genelde toptan alımlarda geçerlidir. Üzerine baskı kolayca yapılabilmekte ve baskısı içinde fiyatlardır.

Yumuşak Saplı Poşet Fiyatı : Saplı mağaza poşeti adı ile de anılan bu poşetin güncel 2018-2019 yılı ortalama fiyatı 11,25 TL den başlamaktadır. Toptan alımda geçerli olan bu fiyatlara baskı dahildir ve teslimatlarda genelde 7 iş gününde yapılmaktadır.

Kaliteli ürünler ve Uygun Poşet Fiyatları

Poşet Fiyatları

Poşet Fiyatları

Poşet Fiyatları bazı yerlerde ve kampanyalarda oldukça düşük şekilde paylaşıldığını görmekteyiz. Ancak fiyatların düşük olmasının belirli nedenleri bulunmaktadır. Üretimde kullanılan hammaddenin kalitesiz olması, baskı kalitesinin yine minimum seviyede olması gibi nedenlerle oldukça düşük ücretlerle imalat yapılabilmektedir. Ancak size ulaşan bu poşetlerde balyalar içerisinde çokça kullanılamayacak durumda olan fireler ortaya çıkacaktır. Bu hem işletmeniz için iyi bir seçim olmayacak hemde müşterileriniz için son derece kötü bir deneyime sebebiyet verecektir. Mümkün olduğu kadar kendisini kanıtlamış üretim yerlerinden alım yapmanız önerilmektedir.

2018-2019 YILI POŞET FİYATLARI EN EKONOMİK DÜZEYDE MÜŞTERİLERİMİZE SUNULMUŞTUR

Poşet Fiyatları Nasıl Ödenmektedir?

Poşet Fiyat

Poşet Fiyat

Biz dahil bir çok poşet üreticisi ilk sipariş anında toplam ödemenin bir kısmını almakta ve iş bitiminde de devamını talep etmektedir. Ödemesi yapılmamış olan poşetler alıcısına ulaştırılmak için karaya teslim edilmez. Genelde havale/Eft yöntemi ile ödemeler yapılmaktadır. Online Poşet ve ambalaj marketleride yine az adetli satışlarda eft-havale ve kredi kartı ile satış yapmaktadır. Bizlerle uzun yıllardır çalışan daima müşterilerimize belirli oranda ve seviyede kolaylıklar ödeme şekillerinde yapılmaktadır.