WhatsApp

Meka Plastik Hakkında

Meka Plastik Hakkında

  • 963 Okuma
  • 24 Eylül 2020, 02:49

Meka Plastik - Ambalaj

 

1994 Yılında hizmete başlayan firmamız sektörde Poşet - Ambalaj - Plastik konularında faaliyet göstermekte olup "EN UYGUN FİYAT " politikası ile ön plana çıkmaktadır.

Elbette günümüz şartlarında teslimat zamanındaki sürenin kısa olması çok önemli bir unsur haline gelmiştir , lakin firmamızda bu anlamda en çok önemsediğimiz konu verdiğimiz termindir . Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçeklerştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek termin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur.

Firmamızda genel olararak Baskılı Baskısız Poşletler , Mağaza Poşetleri ve Ambalaj Ürünleri Üretimi yapılmakta olup üretim yapmak sureti ile iyi malzemeyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Toptan hammadde alımı ve buna benzer etkenlerden dolayı birim maliyet düşürülerek düşen bu birim maliyetler müşterilerimize uygun fiyat olarak yansıtılmaktadır.

Meka Plastik uzun yıllardır baskılı poşet ve ambalaj sektöründe bir çok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm Hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpamezi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Ambalaj ve Baskılı Poşet sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk .

Bu zamana Kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ne isek bugün de ve yarında aynı hizmet ve kalite anlayışı aynı disiplin ve aynı müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam edeceğiz .

Bizleri Tercih eden binlerce Müşterimize Teşekkürlerimizi Borç Biliriz

Saygılarımızla...

Meka Plastik adına Mehmet Tilbeç

Onaylanan Baskılı Siparişleriniz 3 ila 5 iş günü içinde Teslim Edilir , Onayladığınız Baskısız Ürünler İstanbul İçi Siparişlerde ertesi gün teslim edilir. Siparişlerimiz tüm türkiye ile sınırlı değildir tüm dünyaya hizmet veriyoruz!

Bilgi Talep Formu