WhatsApp

Market Poşeti

Market Poşeti

  • 881 Okuma
  • 20 Eylül 2020, 02:06

Market Poşeti

Market Poşetleri

Market Poşetleri aslında HDPE plastiğinden üretilir, yüksek yoğunluklu polietilen malzemesidir dayanımı yüksek ve güçlü plastikler arasındadır.

Market poşeti sektöründe çoğunlukla tercih edilir, poşeti birbirine sürttüğünde vs çıkartmış olduğu sesten malzemenin hışır olduğu anlaşılır.

Market Poşeti İmalatı ve Hangi Poşetler Olur ?


YYPE (yüksek yoğunluklu polietilen) bir çok sektörde kullanılmaktadır,

Ürün ambalaj poşeti, mağaza poşeti,market poşeti dış poşet, çöp poşeti, hediyelik poşet, baskılı poşet, yapışkanlı poşet atlet torba gibi bir çok çeşit ambalaj poşetinde kullanımı vardır.

Sizin için en uygun poşet hangisi olduğuna, kullanım amacınıza ve performansına göre değerlendirilip içerisine ekstra katkılar konularak daha farklı kullanım alanları oluşturulabilinir.

Örnek olarak: HDPE/G03 5 dayanımı inanılmaz SAĞLAM POŞET olur, üzerinde parlk veya mat vernik kullanılırsa çok değişik poşet tasarımları ortaya çıkartılır.

Hışır Poşet – Atlet Poşet
Atlet Poşet – Market Poşeti
 

Hışır poşetler genellikle gıda poşeti olarak kullanımaktadır, içeriğinde orjinal hammadde kulanılarak yapılan poşetler aynı zamanda geri dönüştürülmüş plastik malzemesinden üretilir.

Orjinal ham madde rengi şeffaf özellik taşımaktadır, istenilen renk ve ebatlarda Atlet Poşet – Market Poşeti imalatı yapılır. Baskılı Market Poşet

Alışveriş poşeti imalatımız her sektöre uygun ve performansta üretilmektedir.

Baskılı alışveriş poşetleri,baskılı market poşetleri alternatif olarak, Desenli hazır poşetlerinde üretimi mevcuttur, istemiş olduğunuz baskı imkanı vardır.

Ambalaj tasarımı konusunda müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaklardır, iletişim sayfamızdan bizleri arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bilgi Talep Formu