WhatsApp

İstanbul Baskılı Poşetci

İstanbul Baskılı Poşetci

  • 1160 Okuma
  • 31 Ekim 2021, 13:40

İstanbul Baskılı Poşet

Merhaba sevgili okurlarımız Bugün sizlerle istanbul baskılı poşet üretimi hakkında bilgiler aktaracağız.

Öncelikle kendi firmamız olan Meka Plastik ve ambalaj’dan başlayalım. Biz Meka ambalaj,plastik olarak firmalarınızın tüm ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvadık sizin isteğiniz ve tasarımınız’a göre baskılı poşet hizmeti vermekteyiz. Şimdi isterseniz baskılı poşet nedir onu da inceleyelim.

Baskılı poşet nedir?

Baskılı poşet firmanızın logosu ve bilgilerini değişik ebatta plastik poşetlere basarak üretim yapmaya denir.

Sizde kendinize ait baskılı poşetler istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Baskılı poşet fiyatları ne kadar?

Baskılı poşet fiyatları 7 tl’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Hammade kalitesi üretim miktarına göre değişiklikler göstermektedir.

Baskılı poşette ürün kalitesi ve baskı kalitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Biz Meka Plastik olarak piyasada dengeyi korumak ve tüketicinin yükünü hafifletmek için her zaman ekonomik fiyat politikası yürütmekteyiz.

Üretici olmanın verdiği rahatlıkla piyasanın altında fiyatlar sunabilmekteyiz.

İstanbul ve tüm türkiye’ye gönderim yapmakta olduğumuzu siz kıymetli müşterilerimize söylemekten gurur duyuyoruz. Nalaşmalı kargo ve nakliye firmalarıyla ulaşım ücretlerini de minimum seviyede tutmaya gayret ediyoruz.

Baskılı poşet çeşitleri nelerdir?

Poşetlerimiz kullanım amacına göre çeşitlendirilmektedir. Örneğin Baskılı market poşeti gibi. El geçme poşet ve atlet poşet çeşitleri olarak ayrılabilen market poşeti baskı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Daha da derinleştirecek olursak kşisel kullanım ve endüstriyel kullanma göre poşetler çeşitlenir. Endüstriyel kullanımlarda poşet baskı yapmak daha yaygındır.

Poşet baskı nasıl yapılır?

Baskılı poşet imalatı: Alçak yoğunluktaki polietilen ham maddesinin kullanılmasıyla oluşan plastik poşetlerin kullanım alanı oldukça fazladır. Orijinal granül ham maddesiyle birlikte özel makineler da işlenir. Sonra da rulo haline getirilir. Ardından da üzerine baskı yapılır. Baskı bittikten sonra da kesme işlemi olur. İstenilen ebatlar da ve şekiller de üretilir. Firmalara gönderilir.

Değişik kalınlık ve kalitede üretilmektedir. Üretim hanemiz İstanbul Avrupa yakası yenibosnada bulunmaktadır. Sanayi bölgelerine yakınlığı ile ve köklü ulaşım ağına sahiptir. İstanbul Atatürk Hava limanına 10 dk basın express ve ikitelli organize sanayi bölgesine yakın olmasından dolayı bizi avantajlı konuma getirmektedir. Yılların verdiği tecrübeyle birleştiğinde bizi istanbul’un en iyi baskılı poşet üreticisi konumuna taşımaktadır.

Bilgi Talep Formu