WhatsApp

İstanbul 500 Kg Baskılı Poşet

İstanbul 500 Kg Baskılı Poşet

  • 1278 Okuma
  • 10 Kasım 2021, 18:07

Gıda sektörünün başyapıt ürünü olan baskılı opp jelatinleri duymayan, kullanmayan kalmamıştır. Buz dolapta ürünlerin müdavini adeta. Bide gıdanın içeriğinde bulunan malzemelerin yazımında baskılı opp jelatini kullanılıyorsa tüketici mutlu oluyor. En iyi örmek vermek gerekirse bir alışveriş merkezinde soğuk depo ürünlerini kontrol etmek isterken gıdadan çok opp poşetleri dikkatimi çekti. Et ve et ürünlerin bantlı jelatin poşet içinde olması,  hazır gıdaların ise baskılı opp poşetlerde muhafaza edilmesi oldukça hoşuma gitti. Aldığım ürünler opp poşetin içinde taşınıyordu ancak üzerine uygulanan baskı sayesinde ürünle alakalı çok şeyde öğrenmiş oluyordum.

Aslında bilinçli bir tüketici olmak, hepimiz için önem arz eden bir durum ancak insan olarak daha çok aldık verdik bittik neticesinde olduğumuzdan. Gıdanın içinde taşındığı ürün umurumuzda olmuyor. Oysa siyah poşette nasıl ki kullanılan boya gıdaya geçiyor ve gıda zehirlenmesine yol açıyor. Bu opp poşetlerde son derece iyi ve araştırılmaya açık bir ürün olmalı. Hemen her gıdanın içinde muhafaza edildiği bir üründen bahsediyoruz. Baskılı opp poşet ya da baskılı opp jelatin üzerinde her ne kadar bilgilendirici bilgiler baskı edilip yazılıp bilinçlenmemizi sağlasa da o yazıların opp poşete ne şekilde aktarıldığını düşünmek gerek!

Sağlık örgütü üzerinde çalışma yapıp imalatını okeylemiş olabilir ama biz ne kadar inanmalıyız. Bugün bile çevreye zararlı ve hatta en önemlisi sağlığa zararlı plastikleri hayatımızdan çıkartamıyoruz. Tezat bir imalat içinde yaşam mücadelesi verdiğimiz bir gerçek. Diğer taraftan opp poşetlerine uygulanan farklı alternatifler geliştirildi. Birde bu açıdan bakınca daha zarardayız diyebilmekte mümkün. Her yeni yeniliğe takviye madde kullanıyor. Umarım, Sağlık bakanlığı önlemlerini doğru şekilde almıştır.

Poşet Baskı İmalatı

 POŞET BASKI FİYATI, POŞET BASKI İMALATI

Plastik poşetlerin ücretlendirilmesi ile ilgili yeni kanunlar piyasada faaliyetini sürdürürken tüketici, poşet baskı fiyatındaki artıştan ötürü oldukça endişeli. Çünkü istenen talepleri aynı fiyat bazında karşılanmamaktadır. Bununla beraber poşet imalatı yapan fabrikalarda bu fiyattan etkilenmiştir. Neticede poşet baskı imalatı, müşterinin talebi doğrultusunda gerçekleşiyordu. Bugün müşteri taleplerini es geçmek tamamıyla riskli bir tavırdır. Poşet baskı fiyatları bir yana dursun en önemli olgu; Müşteri için zaten poşetlere uygulanan baskılardır. Baskılarda uyarı ya da mesaj verici logoların olması piyasa içinde geçerli bir arz oranı yarattığı planıydı. Bugün gelinen en dip noktada poşet baskı imalatı kendi içinde de çığır açmıştır.

Her alanda kullanımı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış bir üründen bahsediyoruz. Özellikle mağaza ya da market gibi alışveriş kulvarında ebatlar çok önemlidir. Dolayısıyla poşetler, poşet baskısının içeriğinde düşünülen logo ile orantılı olarak küçük /büyük ve mukavvi yeti yüksek ebatlardan oluşan veya geri dönüşümü olan poşetler adı altında minimum satışlar belirlenerek tüketicilere satılıyor ve tüketiciler her mağaza alışverişlerinde bu poşetleri kullanmaktan bir yana dolaplarında yada evin bir köşesinde stok yapıyor. Hepimiz biliyoruz ki stoklar, en çok ev hanımların gözde saklama prensibi ve günden güne poşet imalatlarındaki değişimler ile poşetler çantanın estetik görünümünü aldı. Artık el çantası olarak kullanılan poşetlerin bu durumundan peyderpey faydalanan poşet imalatı sektörü ne yapacağını şaşırmış vaziyette. Genel anlamda biz bugün bili elimizde poşetleri taşıyarak markete ekstra görünürlük kazandırıyoruz. Ve dahası, bunu yaparken markete 25 kuruş ödüyoruz. Fiyatlar çok uçuk gelmemeye başladı. Neresinden tutarsak hesabı, poşet baskı yâda poşet baskı fiyatına yönelik her yeniliğin fırsatını kaçırmıyorlar. Hal böyle olunca poşet baskı imalatı son derece makul bir orantının üstünde üretime sunuldu. Üretimle beraber tüketimin yoğun olduğu poşet akımını destekleyen herkesin bir projesi oluştu. Poşet için daha yeni projeler ile piyasada var olmak birincil görev haline geldi.

500 KG Ve Üstü Siparişleriniz için hemen arayın! 

Bilgi Talep Formu