WhatsApp

Dodo Bilişim Yazılım Ve İnternet Hizmetleri

Dodo Bilişim Yazılım Ve İnternet Hizmetleri

  • 599 Okuma
  • 03 Aralık 2023, 13:28

Dodo Bilişim Yazılım,Web Tasarım,Linux Hosting,Windows Hosting,Mail Hosting ve Sunucu hizmeti veren bir şirkettir. Dodo Bilişim; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir ve kolay kılmak, network ve altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2022 yılında İstanbul'da Dodo Bilişim tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Atlas Online, üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Dodo Bilişim için en önemli husus "müşteri memnuniyeti" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Atlas Online, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Atlas Online , müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir.

 

2015 yılından beri, Dodo Bilişim olarak "en uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunabilmek" anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 11 yıldan uzun sürenin sonunda, sektörün öncü şirketlerinden birisi haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin işinin ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 7/24 çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahele edilmesini sağlamaktayız. Bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisinin gerçekleşmesini sağlıyoruz, aslında bu oranın çok daha üzerinde bir oran sunuyoruz. Her türlü sorunda %100 şeffaf davranıyoruz, bizden kaynaklanan bir sorun var ise bunun çözülmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. Bu şeffaflığımızın ve özverimizin, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz. Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.
Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb.. materyallere yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygun ücretlerle her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz. Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, hizmet kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz. Her türlü sorun oluşması ihtimalini gözönünde bulunduruyor, ofis ortamımızda yedekli enerji ve jeneratörün yanında yedekli metro ethernet hizmetleri kullanıyoruz. Bu sayede sunduğumuz destek hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. 40+ kişiden oluşan ekibimiz ve tecrübemiz ile en iyi hizmeti alabilmeniz için 7/24 çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında "daha iyi ne yapabiliriz" düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uygulamaktayız.
Türkiye'nin yerli sermayeye sahip en çok web sitesi barındıran web hosting şirketi olmanın sorumluluğu ile her geçen gün hem sektörümüzde lokomotif olarak ülkemizin web hosting konusundaki hizmet kalitesini yükseltmeye, hem de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.


© Atlas Online Tüm Hakları Saklıdır. Atlas Online bir Dodo Bilişim şirketinin Alt Kuruluşudur.

Bilgi Talep Formu