WhatsApp

Baskısız Market Poşeti

Baskısız Market Poşeti

  • 951 Okuma
  • 20 Eylül 2020, 02:32

Başkısız Poşet

Baskısız Market Poşeti

Market Poşeti Poşet Ambalaj ürünleri arasında maliyet açısıdan bir çok işletmeye ağır gelebilmektedir. Ülkemizde genelde bir çok işletme Baskısız Market poşeti alımlarını toptan olarak yapmakta çok az bir sayıdaki market ise adetli alımlarla çözüm üretmektedir. Ancak maliyeti düşünüldüğünde ve sarfiyatıda göze alındığında poşetlerin kesinlikle toptan alınması işletmelere büyük fayda sağlayacaktır. Market Poşeti denildiğinde bir çok kişinin aklına hemen tek tip poşet gelsede aslında bir çok farklı model bulunmaktadır.

Meka Plastik Baskısız Poşet, Atlet poşet ve hışır poşet ürünleri ile ülkemizdeki tüm market işletmelerine imalat ve üretim desteği vermektedir.

Hışır Market Poşet (Baskılı-Baskısız Market Poşeti)

Marketlerde kullanımı bulunan bir diğer poşet ürünüde Hışır Poşetlerdir. Oldukça hafif ve ince bir poşet türü olan Hışır poşetler daha çok hafif ürün gruplarının  taşınması için ve sebze reyonunda kullanılmaktadır. Makara şeklinde çek kopar sistemli de hazır olarak temin edebileceğiniz bu ürünlerin en büyük avantajı tonajda çok adet gelmesi ve fiyatlarınında son derece uygun olmasıdır. Baskıya çok uygun olmayan bu poşetler daha çok baskısız olarak kullanılmaktadır. Hışır poşetler ile ilgili sayfamıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Hışır Poşet

Market Poşeti, günümüzün en çok kullanılan ambalaj ve taşıma malzemelerindendir. Günümüzde kırsal nüfusun iyice azalması, insanların büyük kentlere taşınması nedeniyle nüfusun çoğunluğu tüketici durumuna düşmüştür.

Baskılı Market Poşeti (Baskılı Plastik Market Poşeti)

Kentlerde binlerce market,  milyonlarca tüketiciye ürün temin etmektedir. Market Poşeti tüketimi her geçen yıl artmaktadır. Market Poşetleri, kalitesine göre bir çok farklı malzemeden yapılmaktadır.

Burada önemli olan insan sağlığına fazla zararı olmayan, doğada daha çabuk çözünebilen malzemelerden üretilen poşetleri kullanmaktır. Daha ucuz olsun diye, atık malzemelerden üretilmiş market poşetlerini kullanmamak gerekir.

Bilgi Talep Formu