WhatsApp

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

  • 1255 Okuma
  • 27 Temmuz 2021, 15:38

POŞET FİYATLARI

POŞET, POŞETÇİ,  POŞET FİYATI,  POŞET BASKI,  POŞET FİYATLARI , BASKILI POŞET

Dünyada gelişen teknoloji ile imkanların ne kadar arttığını görüyoruz fakat imkanlar geliştikçe işler de teknolojiler de kendine yarar sağlıyordu sağlamasına ama çevreyi ve doğayı umursamaz oldu! Bu yazıyı yazmadan önce ‘’ üretimi son hızla devam eden atık ne? ‘’ diye firmalar ile istişarede bulunuyorduk. İş alanımız poşet imalatı olunca poşetten söz etmemek olmazdı.

  • 0 (536) 615 78 23 - Mehmet Tilbeç

  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Başlangıçta masum bir amaca hitap ettiğini düşünsek de poşetin, zararlı kimyasallar yaydığını göz ardı edemedik. Taşıma aracı olarak kullanmak elbette yükümüzün çoğunu hafifletmişti. Tüm alana yayılan poşeti sürekli kullanıyor olmak da cabasıydı ancak toprağa ve dolayısıyla suya, havaya kısacası doğaya karışan plastik artıklar gün geçtikçe tabiatı zehirlediğini görüyorduk ve poşet her yerde kullanılıyordu ve tabi ki bilinçsizce. Poşetlerin, fiyatlarına odaklanmak yerine kontrolsüz olarak doğaya bırakılan her atık poşetin nelere sebebiyet verdiğini unutmamalıydı, tüketiciler. O yüzden ki ‘’ en azından zararın neresinden dönsek kardır’’ misali poşet baskı, poşet imalatı ve baskılı poşet üzerinde iyileştirme yapmak yerine poşet üretiminin geri dönüşüme kazandırılması yönünde çalışmalar başlatmış olurduk. Ve sonra poşet kullanımına teşvik çalışmalar yerinde bir davranış olurdu. Poşet kullanımında biliyorsunuz ki Avrupa ülkeleri bu hassasiyeti kavramış durumdalar bir Türkiye olarak neden olmasın dedik ve poşet imalatı konusunda son derece ekolojik üretim gerçekleştirdik.  Zararın tamda yerinde durduk.

POŞET FİYATLARI

Diğer ülkelerin yanı sıra kimyasal maddeleri içinde barındıran zehri ve hatta bir çöp materyali gibi kolaylıkla ele geçen siyah poşetleri yasaklayarak bir poşet çeşidine son verdik. Kendi deyimimizle poşetçi olarak birinci adımı atmış, diğer adımlar için kolları sıvazlamış tık. Hem bu siyah poşetlerin, yerini alabilen ince,  şeffaf poşet, saydam ve son derece ham maddesi zehri içinde barındırmayan poşetler yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Daha sonra poşet fiyatlarında esneklik getirerek tek kullanımlık poşet kullanımı gerçekleşti. Günlük kullanımda tercih edilen bu poşetler artık yüzyıllarca saklanılmıyordu, geriye sadece poşetlerin atık halinde nerelere bırakılabileceğiydi. Ona da çözüm getirmiş, çalışmaları hala yürütüyoruz. Tüketicileri poşet kullanımına teşvik ederken ‘’Doğaya ne şekilde atıklar bırakılmalı?’’ diye seminerler vererek bilinçsizliğe son vermeye çalıştık. Hepten doğayı zehirli atıklardan kurtarmış olduğumuzu söylemedik ama dedim ya zararın neresinden dönsek kardır diye… İşte biz poşet firmaları olarak bir nebze de olsa farklı çözümler ile poşet imalatının önüne geçmiş olduk. Umarız daha farklı ve son derece doğayla barışık bir başka taşıma poşetinin üretimine el koyarız.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.
 
Mağaza Poşeti Market Poşeti Eczane Poşeti Naylon Torba Plastik Ambalaj Opp Jelatin Rulo Poşet Şeffah Naylon imalatı Lastik Poşeti Hışır Poşet Kargo Poşeti Halı Poşeti Dijital Baskılı Poşet Baskılı Baskısız Her Türlü Poşet imalatı Yapmaktayız.

Baskılı Poşet Fiyatları Nelerdir?

Baskılı poşet gündelik yaşam içerisinde ürünleri koruma işlevi gören bir plastik ürün olmaktadır. Market, bakkal dükkanları, giyim mağazaları ve restorantlar ve kırtasiyeler gibi işletmeler kendi reklamını yapmak ve imajını oluşturmak için baskılı poşet ürününü kullanmaktadır.

 

 Bu işletmeler için baskılı poşet fiyatları oldukça önem arz etmektedir. Ancak genel anlamda koruma işlevi gören bu baskılı poşet türlerleri sade yani üzerinde reklamı bulunmadığında günümüzde çok fazla tercih edilmemektedir. Baskılı poşetler sadece firma adını tanıtmakla kalmaz firmanın kendisine ait logosunu da tanıtır.

 

 Poşet fiyatları uygun olmaları durumunda poşetin üzerinde sosyal medya hesaplarını ve ya internet adreslerini paylaşmaları nedeni ile takipçilerini arttırmaktadır. Bu sebep ile firmalar daha geniş kitleye ulaşabilmek için baskılı poşeti kullanmaktadır. Firmalar hem istediği tasarımlarda hem de istediği renklerde reklam yaptırabilmektedir.

 

 Naylon Kadar Kağıt Reklam Poşetleri De Çok Fazla Talep Görmektedir

 

 Reklam poşetleri baskısı matbaa içerisinde üretimi gerçekleşmektedir. Baskılı poşetler reklamını yapmak ve kendisini daha geniş kitleye tanıtmak isteyen hemen hemen her firma tarafından tercih edilmektedir. Baskılı poşet talebinde bulunan işletmeler naylon poşetin yanı sıra kagıt reklam poşeti de talep etmektedir.

 

 Bu sebep ile baskılı poşet üretimi yapan firmalar, gelen talep üzerine kağıt reklam poşeti de tasarlayarak üretime geçirmektedir. Özellikle mağaza poşeti çeşitleri karton, kağıt ve poşet şeklinde olmaktadır. Bu mağaza poşet çeşitleri hem daha şık hem de daha kaliteli bir görünüm sergilemektedir. Fakat bunlar içerisinde baskılı poşet fiyatları daha ekonomik olduğundan dolayı daha fazla tercih edilmektedir. Son teknoloji makineler sayesinde çok daha kolay bir şekilde üretimi yapılmaktadır.

 

 Reklam Poşeti Fiyatları Ne Kadardır?

 

 Baskılı reklam poşetleri özellikle baskılı olmasından sebep çok pahalı gibi düşünülebilir. Fakat durum öyle değildir. Düşünülenin aksine baskılı poşet fiyatları toplu bir şekilde satın alındığı takdirde daha uygun fiyatlı olmaktadır. Orta boya sahip bir mağaza poşeti ortalama 40 adet olarak toplu bir şekilde satın alınabilir. Kağıt ve bez poşetlerde ise aynı fiyata ortalama olarak 5 ila 6 tane satın alınabilir. Mağaza baskılı poşetleri daha ekonomik olmaktadır. Baskılı poşet imalatı için www.mekaplastik.com sitesini inceleyebilirsiniz.

Baskılı poşet imalatında 27 yıldır hizmet veren Meka Plastik A.Ş; atlet hışır market poşetiyumuşak saplı mağaza çantasıel geçmeli mağaza çantasıbaskılı baskısız kargo poşeti, big bag taşıma çuvalı gibi plastik torba ve ambalaj ürünlerinde de ürün iade garantisi, yüzünüzü güldürecek fiyatları ile üretimine devam ediyor.

 
takviyeli baskılı poşet

MekaPlastik.com olarak 35 yıldır ambalaj poşet sektöründe uzun yıllara dayanan tercih  ve kaliteli bir şekilde poşet imalatı yapmaktayız. Şu anda görmüş olduğunuz web sitemizde sektörün en uygun en iyi hizmet alacağınıza şüpheniz olmasın baskılı poşet imalatçısı olarak İstanbul  da Hizmet vermekteyiz. yaptığınız hizmetler için de ağırlıklı olarak baskılı poşet, Market poşeti, mağaza poşeti, Endüstriyel Ürünler taşıma torbası kasa poşeti çöp poşeti ve birçok baskılı poşet imalatı yapmaktayız.

  • Ucuz Fiyatlara İmalattan Baskılı Poşet imalatı
Bilgi Talep Formu