WhatsApp

Baskılı Poşet Üretim

Baskılı Poşet Üretim

  • 951 Okuma
  • 22 Eylül 2020, 02:59

Firmamız baskılı üretim yapabilmektedir. Baskılı, baskısız poşet imalatı ile her türlü baskılı baharat poşeti, doypack poşet, kuruyemiş poşeti, kahve poşeti, kargo cebi gibi baskı gerektiren imalatlar yapılabilmektedir.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet'de 1 Numarayız! Günümüzden belki otuz yıl kadar öncesinde eski nesil hasır çantalarbez ve kâğıt torbalar kullanılmaktaydı. Plastiğin hayatımızda giderek yaygınlaşmasıyla poşetlerimiz de plastikleşti. Artık alışveriş yaptığımız hemen her yer poşetler kullanılır oldu. Günümüzde yazılı, görsel ve işitsel reklam ürünlerinin pahalılaşmasıyla da taşıma amaçlı poşetlere firma veya kişilerin isim, amblem ve iletişim bilgilerinin renkli şekilde basılması suretiyle, herkesin evine rahatlıkla ulaşabilecek ve sokaklarda ücretsiz olarak gezebilecek ortalama 15 kuruşa mal olabilen baskılı poşetler ortaya çıktı. İster semt pazarlarında olsun ve isterse de eczaneler, marketler, mağazalar, büfeler, kırtasiyeler, tuhafiyeler gibi daha birçok işletme baskılı poşetlere olan rağbeti arttırdı. Çünkü müşterilere zaten sunulacak olan taşıma poşetleri baskılı olmaları halinde işletmeler için çok ucuz reklam unsuru olmuştu.

​Baskılı poşet çeşitleri ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Kısaca çeşitleri, saplı baskılı poşetlertakviyeli baskılı poşetleryumuşak saplı baskılı poşetlerBaskılı poşetlerin imalatında alçak yoğunlukla polietilen ve yüksek yoğunluklu polietilen ekstrüzyon işlemleri kullanılarak; müşterilerin aradıkları değer ve ebatlarda poşetler son aşamada kesilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Tercihe göre baskılı poşetler çift taraflı baskılı olarak da yapılırken doğaya zarar vermeyen doğa dostu ürün ve hammadde kullanımı tercih edilmelidir.

Baskılı poşetler genellikle kırtasiye, ayakkabı mağazası, tuhafiye dükkânları gibi işletmelerde kullanılmaktadır ve daha birçok kullanım alanı vardır. 20x30, 26x38, 33x45, 40x50, 50x60 ve 60x70cm ölçüler tercih edilmektedir. Genellikle çift tarafında baskılı olur. Takviyeli baskılı poşetler ise saplı baskılı poşetlerin aynısıdırlar. Farkları el tutamaçlarında takviye malzeme vardır. Bu sayede daha ağır ve kaba malzeme ve ürünler taşınabilmektedir.

Market mağaza baskılı poşet modellerimiz'de mevcuttur.

Yumuşak saplı baskılı poşetlerin el tutamaçları eklenme yoluyla poşetle bütünleştirilmiştir. Tutamaçları farklı malzemeden de üretilebilmektedir.Baskılı poşetlerin işletmelere olan maliyeti ise çok ekonomiktir.

Sizde sipariş vermek isterseniz çekinmeden arayabilirsiniz! En kaliteli Baskılı Poşet hizmeti veren şirketiz! Ürünlerimiz kaliteli ve temizdir!

Bilgi Talep Formu