WhatsApp

Baskılı Poşet (İmalat Sipariş)

Baskılı Poşet (İmalat Sipariş)

  • 920 Okuma
  • 24 Eylül 2020, 16:51

Ambalaj dünyasında büyük bir yer teşkil eden poşet ürünleri geri dönüş itibari ile en fazla maddi açıdan sizlere avantaj sunan üründür. Baskılı Poşet kullanımının ülkemizde oldukça yoğun ve her geçen gün artarak devam etmesindeki en büyük etken reklam açsısından firmanıza, mağazanıza, marketinize ve çeşitli ticaret yaptığınız işininize çok fazla tanırım ve bilinirlik katmasındandır. Eğer hali hazırda poşet kullanmaya mecbur olduğunuz bir ticaretiniz varsa sizleri rahatsız etmeyecek boyutlarda ufak bir maliyet artışı ile poşetlerinizi baskılı hale getirebilirsiniz.

Neden Baskılı Poşet Tercih Edilmelidir?

Baskılı poşetler çok yönlü avantajları bulunan kullanım şeklidir. Ufak esnaftan tutunda dünya çağında şube sayıları oldukça fazla olan markalara kadar kullanımı mevcuttur. Bu markalar uzun yıllardır baskılı poşet kullanımı yapmaktadır ve yanılıyor olamazlar. Baskılı poşet kullanımının ve tercihinin sizlere sağlayacağı yararlardan bazılarını aşağıda sıraladık.

  • İşletmenizin bulunduğu bölgede kısa sürede marka bilinirliğini artırır
  • Poşet üzerindeki firma logonuz ile akılda kalıcı bir etki yaratır
  • Baskı için firmanız eğer dışarıya sipariş götüren bir firma ise yazacağınız telefon numaralarınızla daima evlerde olursunuz ve sizlere artı kazanç sağlar.
  • Belirli kampanya dönemlerinde baskı için dilerseniz poşetin bir diğer yüzüne kampanyalı ürün görselini koyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
  • Baskılı poşetleri farklı bir firma iki tarafını reklam ve promosyon için paylaşabilirsiniz.

Baskılı Poşet İmalatı

Baskılı Poşet

Poşet ile baskılı poşet arasında farklar oldukça fazladır. Baskısız poşet üretimi farklı üreticilerden çıktığı gibi Baskılı poşet ürünleri de makine farkı nedeni ile farklı imalatçılardan sağlanabilmektedir. Bir çok farklı baskı makinesi bu alanda kullanılmaktadır. Ancak her makinede istenilen kaliteli görsellik yakalanmamaktadır. Bu alanda sizlere son derece yüksek kalitede hizmet sağlayan firmamız mekaplastik.com üstün yetenekli baskı makineleri ile sizlere son derece yüksek çözünürlüklü baskılı poşetler üretmektedir.

Baskılı Poşet Siparişi

Firmamız Meka Plastik birçok farklı sektörden firmanın ve ulusal anlamda şubeleri bulunan markaların baskılı poşet ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firma ayrımı yapmadan Türkiye genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere çözümler sağlamaktadır. Sizlere özel baskılı poşet fiyataları için bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Sitemizde iletişim bölümünde yada canlı destek kısmından hemen uzmanlarımız ve satış personelimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu