WhatsApp

Baskılı Beyaz Üstü Logolu Poşet

Baskılı Beyaz Üstü Logolu Poşet

  • 821 Okuma
  • 22 Temmuz 2021, 16:23

Biz Kimiz ?

Ürün odaklı ambalaj üretimi, müşterilerin taleplerine göre özel çözümler, uygun fiyat, yüksek kalite ve yenilikçi üretim, düşük adette üretim, hızlı üretim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Ayrıca topluma ve doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, eğitim ve insan kaynakları gelişimine önem veren, uzun vadeli hedefleri olan, ülkesine ve milletine maddi ve manevi katkıda bulunmayı kendine ilke edinmiş bir kurumdur

Baskılı Poşet İmalatı 

Toptan poşet imalatı yaptırmak isteyen firma sahiplerinin göz zevkine ve estetik anlayışlarına uygun tasarımlar ile baskılı poşet yapmaktayız. Birkaç tasarım seçeneğinin ardından beğendiğiniz tasarımın klişesi çıkarılmaktadır. Yaklaşık olarak 2-3 gün içerisinde klişe imalatı tamamlanmaktadır. Daha sonra uygun toptan poşet fiyatları için toptan almış olduğumuz ham madde işlenerek istediğiniz ebat, renk ve kalınlıkta üretim gerçekleştirilmektedir. Poşet imalatı konusunda işinin ehli çalışanlarımız yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket etmektedirler. Bu sayede teslimat süremizi de en aza indirerek zamanında teslimat gerçekleştirmekteyiz. Toptan poşet fiyatları ve üretimi hakkında daha detaylı bilgi almak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Toptan Poşet Modelleri

Toptan poşet yaptırmak isteyen firmaların kullanımına uygun olacak şekilde kalın veya ince, kulplu yada el geçme toptan poşetler üretmekteyiz. Taşınacak olan ürünlerin ağırlığına ve kapladığı alana göre alttan veya yandan körüklü toptan poşetler üretmekteyiz. Baskılı poşetlerin üzerine logo, adres ve telefon bilgilerinin yanı sıra sosyal medya ikonları, web adresleri gibi bilgileri de eklemekteyiz. Doğada yüzde yüz çözünen ham madde kullanımında mutlaka bu ibareyi de eklemekteyiz.

Hışır atlet poşet imalatı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için kiloda çıkan adet miktarı oldukça önemlidir bu sebeple taşınacak malzemenin ağırlığına göre ince veya kalın toptan poşet baskı işlemi gerçekleştiriyoruz. 2004 yılından bu yana toptan poşet imalatı yapan firmamız poşetçi sektörünün en önde gelen ve en uygun poşet fiyatları ile hizmet sunan bir firmadır.

Türkiye’nin her bölgesine toptan poşet gönderimi gerçekleştiren fabrikamız www.mekaplastik.com web adresi ile de oldukça tanınmış ve güvenilir bir firmadır. Mağaza poşeti ve market poşeti denilince uygun poşet fiyatlarının yanı sıra kaliteden de ödün vermemesi ile tanınır. Baskılı poşet imalatı oldukça dikkat gerektiren bir iştir bu sebeple en küçük bir hata toptan poşet üretimi açısından büyük bir tehlike arz etmektedir. Bu sebeple düzenli ve disiplinli çalışma sistemini benimsemekteyiz.

Toptan Poşet İmalatı

Toptan poşet imalatı çeşitleri arasında market poşeti ve mağaza poşeti en çok siparişi verilen iki modeldir. Pastane, kasap, kırtasiye, market ve fırın gibi işletmeler toptan poşet modellerini başlıca kullanılan işletmelerdir. Taşıma torbaları arasında internet alışverişlerinin oldukça arttığı bu dönemde kargo torbaları da oldukça rağbet görmektedir. Bantlı kargo torbaları ilçeler arası taşımalarda nem ve yağmura maruz kalabilmekte yolda deformasyona uğrayabilmektedir.

Bu sebeple su geçirmez ve mukavemet gücü yüksek olmalıdır. Toptan üretimlerde ham madde karışımının dayanıklı maddeler ile birleşmesi gerekir. Toptan market poşeti erken teslim süresi müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemli bir etkendir. Mağduriyet yaşanmaması açısından 15 gün teslimat süremiz vardır. Bu sayede her hangi bir gecikmeye mahal vermemekteyiz.

Bilgi Talep Formu