WhatsApp

Baskılı Atlet Poşet

Baskılı Atlet Poşet

  • 988 Okuma
  • 24 Eylül 2020, 17:50

Bildiğiniz gibi kullanım alanı ve gereksinimlere bağlı olarak günümüzde çok çeşitli poşet üretimi yapılmaktadır. Ancak piyasa geneline bakıldığında en fazla Hışır Poşet & Atlet Poşet kullanıldığı görülmektedir. Firmaların işleyişine bağlı olarak baskılı ile baskısız şekilde üretilen poşetler, her sektörde alınan ürünlerin taşınmasını kolaylaştıran en ekonomik çözüm yolu olarak tercih edilmektedir. Poşetin kullanım alanına bağlı olarak üretiminde tercih edilen hammaddede de değişiklik görülebilir. İnceltilebilen özelliğe sahip olan plastik, bu özelliği ile birim kilogramda yüksek adetli poşet üretimine ön vermektedir.

Mini, küçük, orta, büyük ve battal boy olarak alternatife sahip olan Poşetler, kg şeklinde satın alabileceğiniz gibi koli olarak da alım yapabilmenize olanak tanınmaktadır. Yani örnek vermek gerekirse, hışır atlet poşetinin bir paketinde 10kg vardır ve bir koli içinde 10 paket bulunmaktadır. Denemek amaçlı bir paket satın alabilir, beğendiğinizde ise bir koli ya da daha fazla sipariş verebilirsiniz. Her koli 100kg’dır ve dilerseniz başlangıcı her boydan 1’rer koli alarak yapabilirsiniz. Böylece hem ürünlerin kalitesini test etmiş olur hem de gereksiz endişeye kapılmamış olursunuz.

Baskısız poşetler kg bazında satılırken, manav ile unlu mamul gibi noktalar için tasarlanan Baskılı Poşetler rulo şeklinde adetli olarak satılmaktadır. Şöyle ki, rulo hışır poşet unlu mamul orta boy ürünü ele alırsak, koli şeklinde sizlere sunulan ürünün kolisinde 10 rulo vardır ve her ruloda 170 adette poşet bulunmaktadır. Sitemizi inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda baskılı ya da baskısız sipariş verebilir, kaliteli ürün alımıyla sizlerde müşterilerinize kaliteli hizmet verebilirsiniz.

Alçak Yoğunluk ve Yüksek yoğunluk yapıda olan atlet poşetler, market poşeti veya hışır poşet adıylada bilinir. Ekonomik olması istenilen durumlarda yüksek yoğunluk yapıda 10 micron inceliğe kadar yapılabilir 16 micron altında taşıma özelliği zayıflamaya başlar. Parlak ve yumuşak istenilen durumlarda alçak yoğunluk yapıda üretilir. 30 micron altı kalınlıkta alçak yoğunluk atlet poşet taşıma özelliği zayıflar. Başta beyaz ve siyah olmak üzere istenilen renkte olabilir.

Bilgi Talep Formu