WhatsApp

Ankara Poşet Baskı

Ankara Poşet Baskı

  • 3371 Okuma
  • 24 Eylül 2020, 16:44

Ankara Poşet Baskı

Ankara Poşet Baskı Doğru seçilmiş poşet kimliğinizi yansıtır ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir. Firmamız Meka Plastik Ambalaj 2009 yılından bu güne kadar poşet sektöründe faaliyet göstermekte olup “Tercih Sizden, Uygulamak Bizden !” sloganıyla poşet tasarımına farklı bir boyut getirmiştir. Ankara Baskılı Poşet tasarımlarınızı istek ve taleplerinize uygun olarak, uzman grafiker ekibimizle ücretsiz olarak tasarlayıp beğeninize sunuyoruz.

ankara baskı poşet

Bir çok farklı sektörde en uygun ve kaliteli poşet tasarımı yaparak birinci tercih olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Tecrübe ve kaliteyi bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize de farklılık yaratacağımızdan, bunun karşılığında sizlerden duyacağımız memnuniyet bizim için en büyük mutluluktur.

Türkiye’nin her yerine hizmet veren Meka Plastik Poşet, kendi bünyesinde imalat yapabilen ender firmalardandır. Ülke geneli baskılı poşet siparişleriniz de her yere kapıda ödeme ile teslimat uygulamaktadır.

Baskılı Poşet ürünlerini arıyorsanız tam yerine geldiniz. Özel fırsatlara sahip baskılı poşet ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Baskılı Poşet Üretimi yapan firmalar genellikle yüksek kilolarda yani minimum 150 kg, 200 kg, 500 kg gibi rakamlarda baskılı poşet üretmektedirler. Ayrıca bununla beraber ekstra ‘klişe ücreti‘ de almaktadırlar. Bu ve bunun gibi engellere karşılık olarak sizlere cazip gelecek alternatif yöntemler üretmekteyiz.

İlk olarak, Baskılı Poşet ürünlerinizi ‘minimum 5 ve 10 Kg‘ dan başlayan rakamlarda sahip olabileceksiniz. Bunun size sağlayacağı avantajı daha az maliyetinin olması, ihtiyacınız kadar kg’larda baskılı poşetlere sahip olmanız ve ‘klişe ücreti‘ ödememeniz !

Evet ! Klişe bedeli ödemeden sahip olacağınız ‘Baskılı Poşet’ ürünleri Meka Plastik Ambalaj Baskı’da !

 

Baskılı Poşetlerin bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedeni yüksek reklam potansiyeli taşımalardır. Poşet üzerinde bulunan firma logosu, firma bilgileri
ve firma adres bilgilerini firmanın tanıtımını yapmakta ve daha fazla hedef kitlelere ulaştırmasını sağlamaktadır. İmajınızı güçlendirmekte, kalitenize kalite
katmakta ve marka bilinirliğinizi üst sıralara çıkarmaktadır.

Baskılı Poşet Üretimi Yapan Firma olarak firma ve sektör ayırmaksızın Türkiye’nin bütün il, ilçe ve kasabalarında bulunan işletme sahiplerine baskılı poşet ürünlerini sunmaktayız. Sizlere özel Baskılı Poşet Fiyatlarımızı öğrenmek için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Poşet Baskı Çeşitlerimiz:

 Baskılı Poşet,
 Baskılı Atlet Poşet,
 Baskılı Tela Çanta Körüklü,
 El Geçmeli Takviyeli Baskılı Poşet,
 Baskılı Mağaza Poşeti,
 Yumuşak Saplı Baskılı Mağaza Poşeti.

Ankara Serigrafi Baskılı Poşet

Ankara Serigrafi Baskılı Poşet ürünleri diğer baskısı yapılan poşet ürünlerinden farkı, el aracılığı ile basılması ve baskı kalitesi olarak makine baskısından daha kaliteli olmasıdır. Bununla birlikte daha düşük kilolarda poşetlere sahip olabilirsiniz. Baskılı Poşet Fiyatlarımız için bizlerle iletişime geçiniz.

Ankara Poşet Baskı Fiyatları:

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Meka Plastik Ambalaj bir çok poşet üreticisinin uygulamış olduğu ciddi poşet adedinin aksine en az 10 kilogram poşete baskı yapma şeklinde, işletmecileri maddi açıdan zorlamayacak çalışma prensibine sahiptir. Ankara Poşet Baskı sektöründe en uygun fiyatlarını vererek her bütçeye uygun ve kaliteli tercih yapmanızda size yardımcı olacaktır.
Baskılı poşet siparişleriniz için iletişim bölümünden uzman ekibimizle görüşmeniz yeterli olacaktır.
Dilerseniz bize telefon yolu yada e-posta hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ankara ağzı bantlı poşet, ankara atlet poşet, ankara baskıl mağaza poşet fiyatları, ankara baskılı eczane poşeti, ankara baskılı mağaza poşeti, ankara baskılı poşet, ankara baskılı poşet imalatı, ankara bez çanta, ankara eczane poşeti, ankara hışır poşet, ankara hışır poşet imalatı, ankara jelatin poşet, ankara mağaza poşeti, ankara market poşet baskı, ankara market poşeti, ankara miniboy eczane poşeti, ankara opp jelatin poşet, ankara opp poşet, ankara plastik poşet, ankara poşet, ankara poşet baskı, ankara poşet çeşitleri, ankara poşet el geçmeli, ankara poşet fiyatı, ankara poşet fiyatları, ankara poşet imalatı, ankara poşetçi, ankara saplı poşet, ankara takviyeli poşet, ankara toptan plastik poşet, ankara toptan poşet, ankara toptan poşet fiyatları, plastik poşet ankara, plastik poşet firması ankara , meka plastik

Bilgi Talep Formu