WhatsApp

1 Ton Baskılı Poşet

1 Ton Baskılı Poşet

  • 1701 Okuma
  • 10 Kasım 2021, 18:10

1 Ton ve Üzeri baskılı poşet siparişleriniz için hemen iletişime geçin! 

Baskılı Poşet Tasarımları

Poşet bir çok sektör ve alanda yoğun kullanımı bulunan ürünlerdir. Çok çeşitleri bulunan poşetler her firma için baskılı şekilde üretilebilmektedir. Kimi zaman firmanın logosu, kimi zaman ürün duyuru ve kampanyaları poşet üzerine baskı olarak işlenebilmektedir. Müşterilerin gözünde de kaliteli baskılı poşet çok şey ifade eder. Kalitesiz poşetleri müşterilerinize kullandırmak marka imajınıza zarar verecektir. Klasik baskısız poşetler yerine size özel imalatı uygun fiyatlarla poşet fabrikalarından yaptırabilirsiniz. 

Mağaza Baskılı Poşetleri

Mağaza ve giyim sektörü poşet kullanımında lider sektörlerden biridir. En çok poşet çeşidinin de olduğu alandır diyebiliriz. El geçmeli poşet ürünleri, yumuşak saplı poşetler, takviyeli poşet ürünleri, bez çanta ve özel tasarım bir çok poşet kullanılmaktadır. Genellik giyim mağazacılığı ciddi poşet tüketimi yapmaktadır. Orta düzeyde bir mağaza işletmesinde ayda ortalama 300-400kg civarında poşet tüketimi olabilmektedir. 

Mağaza poşeti üç farklı boyda talep görmektedir. Küçük boy, orta ve büyük boy poşetlerdir. Poşetlerin ön ve arka yüzlerine baskı yapılmaktadır. Markanızın logosunu istenilen renklerde en iyi kalitede poşetlerin üzerine bastırabilirsiniz. 

Market Baskılı Poşetleri

Mağazalardan sonra en çok poşet tüketimi bulunan sektör ise gıda alanıdır. Marketlerin yıllık poşet kullanımı son derece yüksektir. Genelde iki tip poşet modeli kullanılmaktadır. Atlet poşet ürünü ve hışır poşet grupları marketlerde kullanılmaktadır. Ağırlık ve hacmi düşük ürünler için hışır poşet kullanılabilirken daha ağır hacimli ürünlerin sorunsuz ambalajı ve taşınması için ise atlet poşetler yaptırılmaktadır. 

Marketlerde ortalama 1 ay içinde 300 kilo civarında poşet tüketilebilmektedir. Bu nedenle bu tip işletmeler poşet alımlarını toptan yaptırmaktadır. Poşet üreticilerinden alacağınız hizmetlerde kilo sayısı ne kadar artarsa fiyatlar da bir o kadar düşmektedir. 

Baskılı Kargo Poşetleri

Eve teslim siparişe dayalı sistemin ülkemizde son yıllarda artması ile kargo poşetleri oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde sayısı oldukça fazla oranda e-ticaret siteleri hizmet vermektedir. Bu firmalar ürünleri genelde kendi markasının baskılı olduğu poşetlerde müşterilerine göndermek isterler. Kurumsal kimlik açısından ürünün alıcısına firmaya ait poşet ve ambalaj ile ulaşması imaj açısından faydalı olacaktır.

Bilgi Talep Formu