WhatsApp

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

HEMEN ARA 0536 615 78 23 - Mehmet Tilbeç

BASKILI POŞET

Baskılı poşetler müşterinin bir ürünü nereden aldığını, nasıl bir malzeme ile taşındığını, ürün satın alınan firmanın kalitesini, Dünya’ya bakış açısını  gösterir.

Eğer kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az zarar veren bir poşet yapmışsanız, farklı alanlarda da kullanılarak, daha çok tanınmanızı, marka olma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlar.

 

En uygun, en ucuz reklam yöntemidir. Çünkü sadece markanızı, hizmetlerinizi götermekle kalmaz, fayda da üretirsiniz. insanlar para vermeden diğer taşımak istediklerini, sizin poşetlerinizle taşımaya başlar. Poşetiniz kaliteli ve dayanım süresi yüksek ise ekstra bir fayda elde edersiniz. Elektrik malzemesi alınan poşetle pazara gidilir, ağır mallar taşınır, ne zaman kullanım süresi bittiğine inanılırsa, o zaman çöp poşeti olarak kullanılır.

Oysa TV’de dönen bir reklamınız, çok çok özgün değilse ertesi gün kimse hatırlamaz.. TV, Dergi, Gazete reklamlarının maliyetleri çok yüksektir. Oysa, zaten kullanacağınız bir poşeti, özgün mükemmel bir tasarım yapıp, en kaliteli malzemeye en ucuza bastırabilirsiniz. Kim yapar? Meka Plastik.

Görsel olarak mükemmel grafikler, fotoğraflar kullanıp, poşet malzemesini de en iyi kalitede yaptırırsanız, insanlar sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar. Hatta çöpe atmayıp, başka zamanlarda, başka şeyler taşımak için de kullanırlar. Her yerde, her alanda görünür, tanınır olursunuz…

 

 

Bilgi Talep Formu