WhatsApp

Baskılı Mağaza Poşeti

Baskılı Mağaza Poşeti

Baskılı Mağaza Poşeti

Zaman konusunda sorun yaşamadan alabileceğiniz baskılı mağaza poşeti her çeşitte baskılanmaktadır. Mağazanın logosu, firmanın tasarım ekibi tarafından hazırlanarak dijital ortamda poşet üzerine ayarlanmaktadır.  Poşetlerin ebatlarına uygun bir şekilde en geç 3 iş günü olarak teslim yapılmaktadır. Bu alanda tecrübeli firmamız tüm siparişlerde uygun fiyat sunumunda bulunuyor. 10 kilo ve üzeri poşet siparişleri de aynı şekilde belirlenen tarihte teslim edilmektedir.

Mağaza poşetlerinin çeşitleri de sipariş ile firmaya bildirilmelidir. Hem poşet ebatlarını hem de çeşitlerini firmamıza bildirilerek kısa sürede dönüş alabilirsiniz.  Baskılı mağaza poşetlerinin çeşitleri;

  • El geçmeli mağaza poşeti
  • Kraft ve karton çanta
  • Broder saplı çanta şeklinde bulunuyor.

Firmamız ile iletişimde bulunan mağazaların karşılaştığı hizmet içerisinde; zamanında ve kaliteli ürün, yüksek ölçüde kazanç, müşteri memnuniyeti olarak sunumlarda söz konusu olmaktadır.  Alabileceğiniz az kiloda mağaza poşetleri ile depolama gibi sorunlar ile de karşılaşma ortadan kalkacaktır.

Kaliteli Baskılı Poşet

Tüm baskılı poşet çeşitlerinde kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen MekaPlastik.com, mağazanın belirlediği logo üzerinde çalışarak en iyi baskıyı yapmaktadır. Geniş bir çalışma alanına sahip olan firmamıza sipariş vermek için online sayfamızda iletişim alanını kullanmanız yeterli olacaktır. Poşetlerin baskısı ve tasarımı konusunda oldukça başarılı bulunan çalışma ekibi baskılamada da başarılıdır.

Hızlı hizmet anlayışı ile de aynı şekilde tecrübeli olarak sektörde yer edinen firmamızda az kiloda baskıda söz konusu olmaktadır.  Poşet tasarımını yanı sıra beyaz ya da siyah zemin üzerine yapılacak tek renk baskıda mümkündür. Firma tarafından belirlenen logo serigrafi tekniği ile poşet üzerine uygulanır. Logolu poşet baskısı için hem uygun fiyat hem de hızlı ve kaliteli hizmet sürekli olarak bulunur. Kraft çanta ya da karton çanta çeşitlerinde de aynı baskılama sağlanarak firmalara sunulmaktadır.

Siyah renkli poşetler üzerine tek renk baskılama yapılmasının yanı sıra beyaz renkli poşet baskısına her renkte kullanımım sağlanmaktadır. Mağaza tarafından gönderilen logonun renklerinden sonra baskılama da firmamızın tercihi siyah renkli poşet için altın yaldız ya da gümüş yaldız olmaktadır.

Bilgi Talep Formu